Yhteystiedot

Täältä löydät meidät

Otathan yhteyttä ensisijaisesti asiakaspalveluumme, mistä sinut ohjataan suoraan asiaa hoitavalle henkilölle. Halutessasi voit myös olla yhteydessä suoraan tavoittelemaasi henkilöön, esimerkiksi Hausvisen asukassivujen kautta, josta viestisi ohjautuu suoraan oikealle henkilölle. Suosimme sähköisiä kanavia. Kiireellisissä hätätilanteissa otathan yhteyden kiinteistöhuoltomme huoltopäivystykseen tai yleiseen hätänumeroon tilanteesta riippuen. 

Alta löydät yhteystietomme sekä toimistojemme sijainnit.

Pirkanmaan Laatuisännöinti Oy

(03) 357 5280
keskus@pirkanmaanlaatuisannointi.fi

Y-tunnus: 2484055-7
Laskutustiedot

Tampellan Esplanadi 10, 33100 TAMPERE

Aukioloajat:
Sopimuksen mukaan ma–pe klo 8–16

Urheilutie 2-4, 36200 KANGASALA

Aukioloajat:
ma–pe klo 9–15
(suljettu klo 11–12)

Kangasalan Kiinteistöpalvelu

(03) 357 5200
keskus@kangasalankiinteistopalvelu.fi

Huoltopäivystys:
Kiireellisissä tapauksissa klo 16–08 välisenä aikana
p. 0400 233 389

 

 

Isännöitsijät

Petri Saloniemi

isännöintipäällikkö
03 357 5252
petri.saloniemi@pirkanmaanlaatuisannointi.fi

Börje Leskinen

kiinteistömanageri
03 357 5236
borje.leskinen@pirkanmaanlaatuisannointi.fi

Lauri Väisänen

tekninen isännöitsijä
03 357 5230
lauri.vaisanen@pirkanmaanlaatuisannointi.fi

Tommi Haila

isännöitsijä
03 357 5225
tommi.haila@pirkanmaanlaatuisannointi.fi

Eija Hellén

isännöitsijä
03 357 5259
eija.hellen@pirkanmaanlaatuisannointi.fi

Marko Korhonen

isännöitsijä
03 357 5273
marko.korhonen@pirkanmaanlaatuisannointi.fi

Sami Lammela

isännöitsijä
03 357 5257
sami.lammela@pirkanmaanlaatuisannointi.fi

Jouko Mikkola

isännöitsijä
03 357 5214
jouko.mikkola@pirkanmaanlaatuisannointi.fi

Tiia Moisio

isännöitsijä
03 357 5221
tiia.moisio@pirkanmaanlaatuisannointi.fi

Taneli Nieminen

isännöitsijä
03 357 5248
taneli.nieminen@pirkanmaanlaatuisannointi.fi

Antti Pehkonen

isännöitsijä
03 357 5208
antti.pehkonen@pirkanmaanlaatuisannointi.fi

Ville Peltola

isännöitsijä
03 357 5269
ville.peltola@pirkanmaanlaatuisannointi.fi

Kimmo Varho

isännöitsijä
03 357 5207
kimmo.varho@pirkanmaanlaatuisannointi.fi

Mitro Hirvonen

isännöitsijä
03 357 5268
mitro.hirvonen@pirkanmaanlaatuisannointi.fi

Minna Saari

isännöitsijä
03 357 5270
minna.saari@pirkanmaanlaatuisannointi.fi

Kiinteistöhuolto

Markku Karjanmaa

Huoltopäällikkö
03 357 5247
markku.karjanmaa@kangasalankiinteistopalvelu.fi

Juha Karvinen

Huollon työnjohtaja
03 357 5215
juha.karvinen@kangasalankiinteistopalvelu.fi

Heta Uotila

Siivoustyönjohtaja
03 357 5204
heta.uotila@kangasalankiinteistopalvelu.fi

Vuokrauspalvelut

vuokraus@pirkanmaanlaatuisannointi.fi
03 357 5280

Kiinteistösihteerit

Anu Markkinen

Asiakaspalvelun tiiminvetäjä
kisi@pirkanmaanlaatuisannointi.fi

Mari Pajula

kiinteistösihteeri
kisi@pirkanmaanlaatuisannointi.fi

Pauliina Körkkö

kiinteistösihteeri
kisi@pirkanmaanlaatuisannointi.fi

Kirjanpitäjät

Merika Vahlsten

kirjanpidon tiiminvetäjä
merika.vahlsten@pirkanmaanlaatuisannointi.fi

Raija Koriseva

kirjanpitäjä
raija.koriseva@pirkanmaanlaatuisannointi.fi

Jaana Vähä-Peltomäki

kirjanpitäjä
jaana.vaha-peltomaki@pirkanmaanlaatuisannointi.fi

Anne Voutilainen

kirjanpitäjä
anne.voutilainen@pirkanmaanlaatuisannointi.fi

Muu organisaatio

Joni Brander

toimitusjohtaja
03 357 5229
joni.brander@pirkanmaanlaatuisannointi.fi

Taneli Nieminen

Kehityspäällikkö
03 357 5248
taneli.nieminen@pirkanmaanlaatuisannointi.fi

Scroll to Top